Sorumluluk Reddi Beyanı

SORUMLULUK REDDİ BEYANI

Bu içeriğe ilişkin tüm telif hakları F RAY FİNANSAL TEKNOLOJİLER VE DERECELENDİRME A.Ş.’ye (“Şirket”) aittir. Bu rapor ve Şirket’in resmi internet sitesi olan www.f-rayscoring.com yer alan içeriklerin tamamı veya herhangi bir kısmı, Şirket’in yazılı izni olmaksızın başkaları tarafından herhangi bir amaçla kullanılamaz, kısmen veya tamamen çoğaltılamaz, değişitirilemez, dağıtılamaz, yayımlanamaz, kopyalanamaz veya herhangi ticari bir amaçla kullanılamaz.

Bu rapor ve Şirket’in yukarıda belirtilen internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler, hazırlandığı tarih itibarıyla mevcut piyasa koşulları ve güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak Şirket tarafından genel bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu rapor ve Şirket’in yukarıda belirtilen internet sitesinde yer alan ifadeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu ifadeler hiçbir şekilde bir yatırım tavsiyesi, yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır.

Şirket’in ürettiği raporlar ve yukarıda belirtilen internet sitesinde üzerinde yer alan bilgiler, finansal analiz algoritmaları ile yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, müşterilerin ve diğer yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır.

Burada yer alan veriler ve bilgilerin tam, doğru, eksiksiz olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu sebeple, okuyucuların, bu bilgilere dayanılarak aldıkları kararlarda sorumluluk kendilerine aittir. Tüm veriler, Şirket tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan, bilgilerin eksikliği veya yanlışlığından, bu bilgilere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan Şirket hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bunlara ilaveten, Şirket, raporların internet üzerinden e-posta yoluyla alınması durumunda virüs, hatalı gönderim veya diğer herhangi bir teknik sebepten dolayı alıcının donanımına veya yazılımına gelebilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

BİST hisse verileri, gün sonu verileridir. BİST isim ve logosu “Koruma Marka Belgesi” altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST’e ait olup,tekrar yayınlanamaz. Gün sonu kapanış hisse verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır.

Görüşmeye Başla!
Whatsapp Destek Hattı
F-Ray Finansal Teknolojiler
Merhaba. F-Ray Finansal Teknolojiler WhatsApp Destek Hattına Hoşgeldiniz