Hakkımızda

F-RAY finansal bilgi asimetrisini yok etmek amacıyla kuruldu. Amacımız finansal riskleri ve fırsatları görünür kılmaktır.

F-RAY, Finansal Risk ve Alacak Yönetimi baş harflerinden oluşan bir akronim olmakla birlikte, ilham kaynağımız dışarıdan görünmeyeni gösteren X-RAY teknolojisidir. Biz de şirketlerdeki finansal riskleri ortaya çıkartan makine öğrenmesi destekli ürünlerimizle F-RAY teknolojisini üretiyoruz.

Geliştirdiğimiz raporlama algoritmalarıyla, borsa yatırımcılarına finansal tablo incelemelerinde yardımcı olacak temel analiz raporları sunuyoruz. Anlaşılabilir grafik ve analizler, 70’den fazla finansal oran ve karşılaştırma imkanlarının yanı sıra, tüm bu hesaplama ve oranları anlamlı kılan açıklama metinleri de platformumuzda. Bu sayede finansal analiz, çarpan değeri, rasyo açıklaması bilmenize gerek kalmadan, saatlerce süren analiz videoları izlemeden ve uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmadan, yatırım yapacağınız şirketlerin finansal yapılarını temel analiz raporlarımızı inceleyerek yorumlayabileceksiniz. Üstelik finansal tablolar KAP’ta açıklantıktan hemen sonra, F-RAY temel analiz raporları web sitemizde yayınlanıyor! Hala denemediyseniz ana sayfamızdan örnek raporumuzu incelemelisiniz.

Katıldığımız Programlar

Görüşmeye Başla!
Whatsapp Destek Hattı
F-Ray Finansal Teknolojiler
Merhaba. F-Ray Finansal Teknolojiler WhatsApp Destek Hattına Hoşgeldiniz