F-ray Kripto

Yeni Nesil Kripto Para
Analiz Platformu

Temel ve teknik analiz raporlamalarıyla kripto paraların performansını kolayca ölçüp, teknik göstergelerle analizlerinizi destekleyerek kripto yatırımında bilinçli bir şekilde hareket edin.

Hemen Aramaya Başla

*Bitcoin'i Üyelik Gerekmeden İnceleyebilirsiniz.
F-Ray Kripto Para Analiz Platformunun Sağladığı Avantajlar
F-Ray, sahip olduğu algoritma ile kripto para piyasasında teknik ve temel analizleri anlamlandırıp rapor olarak sunan bir analiz platformudur.
Kripto Varlıkları Anlamlandırma
Kripto paraların temel olarak çıkış nedenlerini, kullandıkları altyapı teknolojileri ile proje tanımlarının detaylı açıklamalarıyla beraber hangi varlığa yatırım yaptığınızı öğrenebilirsiniz.
Sektör Analizleri
Sektör düzeyinde kripto sınıflandırmaları ile hangi sektör üzerinden varlık alımı yaptığınızı öğrenebilirsiniz.
Kripto Varlık Sosyal Medya Ve Haber Analizi
Sosyal medyada ve küresel piyasada çıkan haberlere göre yapılan karşılaştırma analizleri aracılığı ile haber akışını anlamlandırıp yatırımlarınızı güvene alabilirisiniz.
Karşılaştırma / Filtreleme
Filtreleme seçeneği ile istediğiniz kriterlerdeki potansiyeli yüksek kripto paraları keşfedebilir, kıyaslama seçeneği ile 2 kripto parayı detaylı bir şekilde karşılaştırabilirsiniz.
Teknik Analiz Gösterge ve Grafik Raporları
100+ Teknik Gösterge ve grafik raporları ile kısa vadede oluşabilecek hareketliliklerini öğrenebilirsiniz.
Blog Analizleri
Özel blog analizleri ile piyasada olan biteni önce siz öğrenin.
Canlı Veri Takibi
Gerçek zamanlı yayınladığımız fiyat verileriyle piyasada bir adım öne geçin.
Neden F-Ray Kripto Para Analiz Platformu?
F-Ray, Kripto para piyasasında öne çıkan kripto paraların teknik ve temel analizlerini anlamlandırıp hızlıca analiz raporlamaları sunarak yatırımlarınızda size zaman kazandırır, detaylı analiz metotları ile bilinçli yatırım yapmanızı sağlar.
Anlamlandırma
Temel açıklamalar, algoritma tarafından oluşturulan teknik analiz özet metinler ile açıklanır ve üstün görselleştirme teknikleriyle oluşturulan grafikler ile kolay ve hızlı analiz etme imkanı sunar.
Keşfetme
Filtreleme ve puanlama seçenekleriyle istenilen kriterdeki kripto paraların keşfedilmesini ve kıyaslama ekranıyla kripto paraları karşılaştırarak kripto taramasının doğru bir şekilde yapılmasını sağlar.
Güncellik
Gerçek Zamanlı global haber kaynakları ile oluşturulan haber puanları ve haber analizleri sayesinde önemli haberlerin kolayca takip edilmesini ve analizini yapılmasını sağlar.
Radar Grafik ve Temel Değerlendirme Metinleri
F-Ray, kripto paraların Temel ve Teknik bilgilerini kullanarak; Hacim, piyasa değeri, teknik analiz raporlamaları, teknik indikatör sinyalleri ve haber analiz performanslarını ölçümleyerek puanlama yapar ve genel sonuçlarını görselleştirir. Algoritmik analizlerle oluşturulan değerlendirme metinleri ile sizi analiz zahmetinden kurtarır.
1000 TL’nize Ne Oldu – Teknik Analiz Özet Açıklama Metinleri
1000 TL’nize ne oldu tablosu ile 7 gün, 30 gün, 3 ay, 6 ay ve 1 yılı kapsayan farklı dönemlerde bin TL tutarında hisse yatırımınızın bugünkü değerinin ne olduğunu diğer yatırım araçlarıyla karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. Aynı zamanda Teknik analiz özet açıklama metinleri sayesinde kısa vadede oluşan fiyat hareketlerini hızlıca anlamlandırıp analiz edebilirsiniz.
F-Ray Temel Analiz Platformunun Avantajları
Detaylı Analizlere Kolayca Erişin
Algoritmik teknik analiz ve Temel analiz raporlarıyla ile bir kripto paraya ait verileri detaylı bir şekilde inceleyip, anlık teknik analiz göstergeleri ve bilgileriyle analizlerinizi kolay hale getirin.
Öne Çıkan Kripto Parayı Bulun
Kıyaslama, filtreleme gibi özelliklerimizi kullarank öne çıkan kripto paraları bulabilir, Temel ve Teknik analiz metotlarımızla yatırımlarınızı güvenli hale getirin.
Hızlı Analizler İle Süreyi Kısaltın!
Anlamlandırılmış raporlamalarla analiz sürenizi minimuma indirin, anlık veriler sayesinde de analizlerinizde başarılı olma yüzdenizi arttırın.
Üyelik Paketleri
Aylık
-- ₺ / Standart
Tüm finansal analiz ve raporlara sınırsız erişim
İlk 2 gün için kolay iade imkanı
F-Ray uzmanlarına ulaşabileceğiniz Whatsapp destek hattı
İyzico ile güvenli ödeme seçeneği
Standart Pro
-- ₺ / Standart Pro
Tüm finansal analiz ve raporlara sınırsız erişim
İlk 2 gün için kolay iade imkanı
F-Ray uzmanlarına ulaşabileceğiniz Whatsapp destek hattı
İyzico ile güvenli ödeme seçeneği
% 25 İndirimli
Yıllık
-- ₺ / Yıllık
Tüm finansal analiz ve raporlara sınırsız erişim
İlk 2 gün için kolay iade imkanı
F-Ray uzmanlarına ulaşabileceğiniz Whatsapp destek hattı
İyzico ile güvenli ödeme seçeneği
% 25 İndirimli
Yıllık
-- ₺ / Yıllık Pro
Tüm finansal analiz ve raporlara sınırsız erişim
İlk 2 gün için kolay iade imkanı
F-Ray uzmanlarına ulaşabileceğiniz Whatsapp destek hattı
İyzico ile güvenli ödeme seçeneği
Kripto Terminolojisi

Kripto para birimi, dijital ve merkezi olmayan bir para birimi türüdür. Kripto para birimi, işlemleri doğrulamak ve yeni para birimleri oluşturmak için merkez bankalarına veya güvenilir üçüncü taraflara dayanmayan dijital bir para birimidir. Bunun yerine, blockchain adı verilen halka açık bir defterdeki işlemleri onaylamak için kriptografi kullanır

Blockchain, bir iş ağındaki işlemleri kaydetme ve varlıkları izleme sürecini kolaylaştırıp paylaşan, değişmez bir defterdir. Bir varlık maddi (ev, araba, nakit, arazi) veya maddi olmayan (fikri mülkiyet, patentler, telif hakları, markalaşma) olabilir. Neredeyse değeri olan her şey bir blok zinciri ağında izlenebilir ve alınıp satılabilir, bu da riskleri azaltır ve ilgili herkes için maliyetleri düşürür.

NFT, sanat, müzik, oyun içi öğeler ve videolar gibi gerçek dünyadaki nesneleri temsil eden dijital bir varlıktır. Genellikle kripto para birimiyle çevrimiçi olarak alınıp satılırlar ve genellikle birçok kriptoyla aynı temel yazılımla kodlanırlar

Airdrop, bir sanal para birimi projesinin ön yüklemesine yardımcı olmak için tipik olarak blok zinciri tabanlı girişimler tarafından gerçekleştirilen bir tanıtım etkinliğidir. Amacı, kripto para projesi hakkında farkındalığı yaymak ve bir borsada ilk madeni para teklifi (ICO) olarak listelendiğinde daha fazla insanın ticaret yapmasını sağlamaktır.

Altcoinler genellikle Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum (ETH) dışındaki tüm kripto para birimleri olarak tanımlanır, çünkü çoğu kripto para birimi bu iki coinden çatallanır. Bazı altcoinler, işlemleri doğrulamak ve yeni bloklar açmak için farklı fikir birliği mekanizmaları kullanır. Bunun yanı sıra yeni veya ek yetenekler, amaçlar sağlayarak kendilerini Bitcoin ve Ethereum'dan ayırmaya çalışır.

İletişim

Görüşmeye Başla!
Whatsapp Destek Hattı
F-Ray Finansal Teknolojiler
Merhaba. F-Ray Finansal Teknolojiler WhatsApp Destek Hattına Hoşgeldiniz